top of page

HAKKIMIZDA

Türkiye'nin en hızlı büyüyen butiği  Asiimoda.com, 2020 yılı itibariyle hizmet verdiği perakende sektöründe olduğu gibi internette de en iyi hizmeti vermektedir. Asiimoda.com ve sosyal medya  ile yoluna devam ettiği sektörde her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir. Sosyal medyada bulunan 50 binden fazla takipçimizin sevgisini kazandığımız gibi, her gün yenilenen sezonun en trend seçenekleriyle e-ticarette duruşumuzu değiştirmiyoruz.

Sürekli Müşteri Memnuniyeti

Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Sürekli Müşteri Memnuniyeti" ilkesiyle hareket eden Asii Moda, e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. Asiimoda.com butik kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan  en başarılı markası olmuştur.

Kalite Garantisi

Asiimoda.com' da satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

Güvenli Alışveriş

Asiimoda.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Asiimoda.com' da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

Asiimoda.com' da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, 3 Taksit ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor.

bottom of page